دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

4 دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

4 دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند یکی از مشکلات نرم‌افزاری این دستگاه‌ها می‌باشد که به دلایل مختلف اتفاق افتاده و راه‌های زیادی برای رفع آن وجود دارد. در این مقاله از نمایندگی شارپ قصد داریم 4 دلیل اصلی هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند را به شما معرفی کنیم تا در صورت مشاهده این نشانه‌ها سریعاً نسبت به تعمیر دستگاه هوشمند خود اقدام کنید.

دلایل اصلی هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

حتما حداقل یکبار برایتان پیش آمده که روی مبل منزلتان لم داده و منتظر پخش سریال مورد علاقه‌تان هستید که ناگهان تلویزیون شما هنگ کرده و به طور کلی از کار می‌افتد. این مشکل ممکن است اواخر شب یا هنگام نامساعد بودن شرایط آب و هوایی اتفاق افتد. در ادامه همراه ما باشید تا دلایل اصلی این مشکل نرم‌افزاری تلویزیون‌های هوشمند را به شما توضیح دهیم.

4 دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

عدم کارکرد وای فای دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

اولین و شایع‌ترین دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند را می‌توان کار نکردن وای فای این دستگاه‌های هوشمند دانست. در این شرایط اولین کار بررسی روتر اینترنت دستگاه است. روتر اینترنت شما باید روشن و چراغ‌های آن نباید قرمز رنگ باشند. اگر این نشانه‌ها در تلویزیون هوشمند شما وجود داشت، به احتمال زیادی وای فای آن آسیب دیده و نیاز به بازبینی دارد.

رفع مشکل وای فای تلویزیون

برای رفع مشکلات وای فای تلویزیون‌های هوشمند بهتر است روتر اینترنت را چند لحظه از برق کشیده سپس مجدد آن را به پریز برق وصل کنید تا دوباره تنظیم شود.

عدم اتصال تلویزیون به اینترنت

ممکن است تلویزیون شما اصلا به اینترنت وصل نشده باشد. در این شرایط بهترین کار این است که تلویزیون را از اینترنت جدا کرده و مجددا آن را به متصل کنید. برای این کار باید رمز وای فایتان را مجدد وارد کنید.

بروزرسانی نادرست برنامه‌ها دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

گاهی اوقات یک برنامه مانند یوتیوب باعث هنگ کردن تلویزیون هوشمند شما می‌شود. برای رفع این مشکل بهتر است تنظیمات برنامه ها را به درستی بررسی کنید. شاید برنامه‌ها نیاز به بروزرسانی داشته باشند. توجه کنید که در صورت شناسایی برنامه مخرب به سرعت آن را حذف و مجدد نصب کنید.

جعبه کابل به درستی وصل نشده است

اگر برای تلویزیون خود از جعبه کابل استفاده می‌کنید، تمام سیم های آن را به درستی بررسی کرده و از اتصال آن‌ها به پریز برق مطمئن شوید. سعی کنید سیم‌های کابل را از پریز کشیده و مجدد آن را به برق وصل کنید.

مشکلات نرم افزار تلویزیون

روش‌های رفع هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند

حال که با دلایل مهم هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند آشنا شدید، در این بخش می‌خواهیم روش‌های رفع این مشکل نرم‌افزاری تلویزیون‌ها را به شما معرفی کنیم تا بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی و در منزل تلویزیون هوشمند خود را تعمیر کنید.

اولین روش تنظیم مجدد نرم‌افزاری تلویزیون است. در این روش لازم است تلویزیون خود را مجدد تنظیم کنید که در ادامه مراحل آن به شما توضیح داده می‌شوند.

  • دکمه پاور ریموت کنترل تلویزیون را برای چند لحظه فشار داده و نگه دارید.
  • قبل رها کردن دکمه پاور حتماً مطمئن شوید که تلویزیون شما به کلی خاموش شده است.
  • در این مرحله باید 3 تا 5 دقیقه صبر کنید.
  • دکمه پاور کنترل تلویزیون را مجدد فشار داده و برای چند دقیقه نگه دارید تا تلویزیون مجدد روشن شود.

در مقاله 4 دلیل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند از نمایندگی شارپ سعی کردیم اطلاعاتی درباره دلایل هنگ کردن تلویزیون‌های هوشمند و روش‌های رفع این مشکل نرم‌افزاری به شما ارائه دهیم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید باشد.

رفع مشکلات ورتیکال تلویزیون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *