دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

3 نشانه اصلی خرابی بلندگوی تلویزیون

3 نشانه اصلی خرابی بلندگوی تلویزیون

نشانه‌های مختلفی برای خرابی بلندگوی تلویزیون وجود دارند که در این مقاله از نمایندگی شارپ سعی می‌کنیم به 3 نشانه اصلی اشاره‌ای داشته باشیم.

علائم اصلی خرابی بلندگوی تلویزیون

همانطور که می‌دانید بلندگو در تلویزیون تولید کننده صدا و مسئول پخش آن است. گاهی اوقات در اثر عوامل مختلف این قطعه دچار آسیب شده و تنظیمات صدای تلویزیون به کلی به هم می‌ریزد. البته مشکلات صدای تلویزیون تنها مربوط به بلندگو نشده و ممکن است مین برد خراب شده باشد. بهتر است در این مواقع حتماً با یک کارشناس تعمیر تلویزیون مشورت کنید. در ادامه 3 نشانه مهم و اصلی خرابی تلویزیون به شما معرفی می‌شوند.

مشکلات صدا اولین نشانه خرابی بلندگوی تلویزیون

صدا نداشتن تلویزیون یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایل خرابی بلندگوی تلویزیون است. برای اطمینان از سلامت بلندگوی تلویزیون یک هدفون یا اسپیکر جانبی را به دستگاه خود وصل کنید. 3 نشانه اصلی خرابی بلندگوی تلویزیون اگر با هدفون قادر به شنیدن صدای تلویزیون باشید یعنی بلندگوی دستگاه خراب است در غیر این صورت به احتمال زیاد مین برد تلویزیون خراب شده است.

3 نشانه اصلی خرابی بلندگوی تلویزیون

خش خش کردن تلویزیون

یکی دیگر از نشانه‌های خرابی بلندگوی تلویزیون، خش خش کردن یا اصطلاحاً خز خز کردن صدا است. در این شرایط برای تعمیر بلندگوی تلویزیون لازم است با یک کارشناس حرفه ای و متخصص تماس بگیرید. معمولاً این  مشکل زمانی اوج می‌گیرد که از ماکزیمم صدای تلویزیون استفاده می‌کنید. در این شرایط کیفیت صدای تلویزیون به تدریج کاهش پیدا می‌کند.

تعمیر اسپیکر

قطع و وصل شدن ناگهانی صدای تلویزیون

گاهی اوقات صدای تلویزیون ناگهان قطع و بعد مدت کوتاهی وصل می‌شود. این مشکل ممکن است در اثر خرابی بلندگو در تلویزیون رخ دهد. اگر شما هم به تازگی با این مشکل مواجه شده‌اید، خیلی سریع نسبت به تعمیر بلندگوی خود اقدام کنید.

صدای تلویزیون کم می‌شود

ضعیف شدن صدا از دیگر نشانه‌های خرابی بلندگوی تلویزیون است که تنها راه برطرف کردن آن تعویض یا تعمیر بلندگوی تلویزیون است. قبل اینکه خرابی بلندگوی خود را مورد بررسی قرار دهید، تنظیمات صدا و حالت‌های مختلف آن را تغییر دهید. اگر با انجام کارهای بالا باز هم مشکل بلندگو برطرف نشد، حتماً باید آن را عوض کنید.

تعمیر یا تعویض بلندگوی تلویزیون در نمایندگی شارپ

حتماً بارها و بارها برایتان پیش آمده که هنگام تماشای فیلم یا سریال مورد علاقه‌تان هستید که ناگهان صدای تلویزیونتان قطع می‌شود. در این شرایط آرامش خود را حفظ کرده و تعمیر بلندگوی خود را به کارشناسان ما در نمایندگی شارپ بسپارید.

تعمیر و عیب‌یابی تلویزیون در این مرکز توسط متخصصان حرفه‌ای انجام می‌شود. بنابراین شما می‌توانید دستگاه خود را در کمال آرامش به تکنسین‌های مجرب این مرکز سپرده و آن را سالم تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *