دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون

کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون

آیا درباره دلایل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون فکر کرده‌اید؟ آیا اصلا می‌دانید ریشه اصلی این مشکل کجاست و چگونه باید آن را برطرف کرد؟ تلویزیون‌های هوشمند این روزها به یکی از وسایل ضروری و حساس در منازل حتی محل کار تبدیل شده‌اند. این دستگاه‌های هوشمند ممکن است در طول روز ساعت‌ها روشن باشند. روشن بودن مدام تلویزیون می‌شود. این مشکل معمولاً مدتی بعد استفاده از تلویزیون‌ها به وجود آمده و تنها راه برطرف کردن آن استراحت دستگاه است.

مهم‌ترین دلایل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون

گاهی اوقات ریشه کم نور شدن به وجود خرابی و اختلال در اجزای داخلی آن برمی‌گردد. در این شرایط هیچ راهی به جز تعمیر یا تعویض قطعه آسیب‌دیده ندارید. یکی از این نشانه‌ها، به هم ریختگی تنظیمات تصویر آن است. در این مقاله از نمایندگی شارپ همراه ما باشید تا دلایل اصلی این مشکل را با هم مرور کرده سپس راهکارهای رفع آن را به شما معرفی کنیم.

تعویض قطعه تلویزیون

روشن ماندن طولانی دلیل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون

همانطور که ابتدای مقاله هم اشاره کردیم، روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون می‌تواند باعث بروز اختلالاتی مانند کم نور شدن صفحه نمایش شود. در این شرایط تنها کافیست با کارشناسان ما در نمایندگی شارپ تماس بگیرید تا در هر مرحله از رفع این مشکل در کنار شما باشند. کارشناسان واحد فنی این مرکز کلیه موارد مربوطه را به دقت بررسی کرده و این مشکل را بر اساس پارامترهای استاندارد برطرف می‌کنند.

بی‌کیفیت بودن فسفر تلویزیون

یکی دیگر از دلایل، بی کیفیت بودن فسفر به کار رفته در دستگاه است. فسفرهای موجود در تلویزیون معمولاً بعد چند سال استفاده کیفیت اولیه خود را از دست داده و به تعویض نیاز پیدا می‌کنند. اما با انجام چند ترفند ساده و استفاده صحیح از دستگاهتان می‌توانید مدت زمان تعویض فسفر را طولانی‌تر کنید.

جلوگیری از کم نوری نمایشگر تلویزیون

بعد بررسی دلایل اصلی و مهم کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون، در این بخش می‌خواهیم راهکارهای جلوگیری از بروز این مشکل را به شما معرفی کنیم. اولین قدم کم کردن کنتراست تلویزیون از بخش تنظیمات است.

سعی کنید هر چند ساعت یکبار به تلویزیون خود استراحت دهید. استفاده از محافظ‌های برق قوی هم می‌تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند.

کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون

خدمات نمایندگی  شارپ

این نمایندگی با استفاده از کادری مجرب و حرفه‌ای تمام مشکلات تلویزیون شما را در نهایت دقت عیب‌یابی کرده سپس با هزینه مناسب این مشکلات را برطرف خواهیم کرد. کافیست درخواست خود را از طریق سایت ثبت کنید.

دلایل داغ کردن تلویزیون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *