دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

خرابی بک لایت تلویزیون شارپ

همه چیز درباره خرابی بک لایت تلویزیون شارپ

بک لایت تلویزیون شارپ در واقع همان نور سفیدی است که از پشت تلویزیون به سطح پنل آن تابیده و پیکسل‌ها را قابل مشاهده می کند. بنابراین به این نتیجه می‌رسیم که از خرابی بک لایت تلویزیون شارپ باعث خرابی کل دستگاه و اختلال در تصاویر آن می‌شود.

شما می‌توانید تمام خدمات مربوط به تعمیر بک لایت را در در از این نمایندگی دریافت کنید. برای این کار کافیست با کارشناسان واحد فنی ما در ارتباط باشید. اما اگر به هر دلیل امکان جابجایی تلویزیونتان را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم خدمات تعمیر در محل این نمایندگی را امتحان کنید.

تعمیر بک لایت تلویزیون شارپ

کارشناسان ما در این مرکز آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه تعمیر بک لایت تلویزیون هستند. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون درخواست خود را در سایت ثبت کنید. در این شرایط کارشناسان ما بدون هیچ معطلی تعمیرکار مورد نظر را به محل سکونت یا محل کار شما اعزام می‌کنند. تعمیرکار بعد بررسی تلویزیون و عیب‌یابی دقیق در صورت نیاز دستگاه را به مرکز فنی منتقل می کند. در مرکز فنی دستگاه توسط کارشناسان این مرکز تعمیر می‌شود. بعد اطمینان از سلامت دستگاه با شما تماس گرفته شده و تلویزیون سالم به شما برگردانده می‌شود.

عیب‌یابی خرابی‌های مربوط لامپ‌های ال ای دی

گاهی اوقات ممکن است دلیل خرابی بک لایت شما، استفاده از لامپ‌های معیوب ال ای دی باشد. در این شرایط باید لامپ سالم را جایگزین مدل خراب آن کنید. البته ممکن است هنگام تعمیر بک لایت، به پنل تلویزیون شما آسیب وارد شود. در این شرایط هیچ راهی به جز تعویض بک لایت ندارید.

 رفع خرابی بک لایت تلویزیون‌های ال سی دی شارپ

در تلویزیون‌های ال سی دی شارپ برای نور تصاویر نمایشگر از لامپ‌های فلوئورسنت استفاده می‌شود. که تعداد آن ها از 10 تا 18 متغیر است. در تلویزیون های شارپ نور تولید شده معمولاً نیمساعت بعد کار کردن تلویزیون قطع می‌شود. به این معنی که با نیمه خراب شدن هر کدام از لامپ‌های فلوئورسنت یا گرم شدن بیش از اندازه آن‌ها ولتاژ اصلی قطع می‌شود.

خرابی بک لایت تلویزیون شارپ

مشخصات بک لایت تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی شارپ

سیگنال‌های تصویر در مانیتور تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی شارپ در قالب پیکسل‌های رنگی به نمایش درآمده و قابل مشاهده می‌شوند. اما کاربران برای مشاهده این تصاویر به نور سفید و اندکی روشنایی نیاز دارند که باید توسط بک لایت تلویزیون تأمین شود.

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، در تلویزیون‌های ال سی دی و ال ای دی نور مورد نظر تصاویر توسط لامپ‌های فلوئورسنت تأمین می‌شود. این لامپ‌ها معمولاً بعد از مدتی خراب شده و به تعویض نیاز پیدا می‌کنند. همین عامل باعث شد تا طراحان تلویزیون تصمیم به تولید لامپ‌های ال ای دی بگیرند. شما می‌توانید برای دریافت هرگونه مشاوره یا راهنمایی در خصوص تعمیر و یا خرابی بک لایت تلویزیون شارپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همراه همیشگی شما هستیم.

مقالات مرتبط:

2 دلیل اصلی خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون شارپ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *