دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نحوه کانال‌یابی دیجیتال تلویزیون‌

نحوه کانال‌یابی دیجیتال تلویزیون‌های هوشمند

در این مقاله از نمایندگی شارپ قصد داریم نحوه کانال‌یابی دیجیتال تلویزیون‌ دیجیتال تلویزیون‌های هوشمند این برند را به طور کاملاً مفصل به شما توضیح دهیم. خوشبختانه مانند همه کشورهای دنیا طی چند سال اخیر تلویزیون‌های هوشمند وارد کشور ما ایران شده و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. برای دریافت شبکه‌های دیجتال در این دستگاه‌های هوشمند باید از دستگاه ستاپ باکس استفاده کنید. همچنین برای مشاهده کانال‌های دیجیتال در تلویزیون‌های هوشمند امروزی می‌توانید از 2 روش استفاده کنید که در ادامه به شما توضیح داده می‌شوند.

روش اول برای مشاهده کانال‌های دیجیتال تلویزیون این است که این تلویزیون‌ها را به طور اتوماتیک سرچ کنید. روش دوم این است که کانال‌ها را از طریق جست و جوی خودکار پیدا کنید.

در ادامه نحوه کانال‌یابی دیجیتال در برندهای مختلف تلویزیون‌های هوشمند را به شما توضیح می‌دهیم.

نحوه کانال‌یابی دیجیتال تلویزیون‌

نحوه کانال‌یابی دیجیتال در برندهای مختلف تلویزیون‌های هوشمند

مراحل و تنظیمات کانال‌یابی دیجیتال در تلویزیون‌های هوشمند الجی و سونی تقریباً برابر و یکسان است. کانال‌یابی دیجیتال در تلویزیون‌های هوشمند شارپ کمی با برندهای دیگر فرق دارد. البته شما می‌توانید برای کانال‌یابی تلویزیون خود از دفترچه راهنمای آن کمک بگیرید اما اگر در انجام مراحل دچار مشکل شدید، کارشناسان ما پاسخگوی سؤالات شما در زمینه کانال‌یابی دیجیتال تلویزیون‌های هوشمند شارپ هستند.

مطالب مرتبط:

3 دلیل برعکس شدن تصویر تلویزیون

در بعضی از مدل‌های تلویزیون‌های هوشمند برای سیم‌های هم محور 2 درگاه وجود دارد. در این شرایط لازم است که از 2 ورودی متفاوت برای کانال‌یابی دیجیتال استفاده کنید. بعد اینکه اتصال سیم‌ها را به درستی و کاملاً دقیق انجام دادید، تلویزیون را روشن کرده و بسته به مدل آن تنظیمات SetUp یا Channel Selection را باز کنید.

در منوی باز شده تنظیمات را در حالت Cable قرار دهید. اگر تنظیمات در حالت ANT قرار دارد، حتماً آن را تغییر دهید. در مرحله بعد سعی کنید اسکن شبکه‌های تلویزیونی را انجام دهید.

تلویزیون هوشمند

کانال‌یابی دیجیتال در نمایندگی تلویزیون شارپ

نمایندگی تلویزیون شارپ با بهره‌مندی از جمعی از مهندسان جوان و متخصص همچنین استفاده از به روزترین تجهیزات در تلاش است تا جانی دوباره به تلویزیون‌های هوشمند شما ببخشد. اگر شما هم یکی از کاربران تلویزیون‌های هوشمند شارپ هستید و به تازگی شاهد مشکلات و اختلالاتی در دستگاه هوشمندتان هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً با مرکز فنی نمایندگی شارپ تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح کنید.

کلیه خدمات این مرکز از 2 طریق قابل دریافت هستند. اولین روش مراجعه به نمایندگی تعمیرات تلویزیون و تحویل دستگاه به کارشناسان فنی این مرکز است. روش دوم ثبت درخواست تعمیر در سایت این نمایندگی و استفاده از خدمات تعمیر در محل است.

امیدواریم مطالعه مقاله نحوه کانال‌یابی دیجیتال تلویزیون‌ برای شما مفید باشد.

تعویض لامپ تصویر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *