دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

قابلیت‌های تلویزیون‌های هوشمند بعد فعالسازی حالت هتل

قابلیت‌های تلویزیون‌های هوشمند بعد فعالسازی حالت هتل

سؤال اغلب کاربران این است که با فعالسازی حالت هتل چه قابلیت‌ها و امکاناتی به تلویزیون‌های هوشمند اضافه می‌شود؟ از این رو در این مقاله از نمایندگی شارپ تصمیم گرفتیم برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید برای دریافت هرگونه خدمات در زمینه تعمیر تلویزیون هوشمند خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آشنایی قابلیت‌های تلویزیون‌های هوشمند بعد فعالسازی حالت هتل

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که قابلیت هتل مود یا hotel mode بسته به نوع و میزان عملکرد تلویزیون هوشمند می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین مهم‌ترین فاکتورها در تعیین ویژگی و قابلیت‌های حالت هتل، نوع و مدل تلویزیون است. در بعضی موارد با فعالسازی hotel mode، امکان دسترسی به مواردی از جمله تنظیمات منوی پیشرفته از تلویزیون گرفته شده و کاربر نمی‌تواند به راحتی به این بخش دسترسی داشته باشد.

بسته به میزان فعالیت حالت هتل کاربر می‌تواند اندازه، طول، عرض یا تنظیمات مربوط به صدا یا رنگ را کم و زیاد کند.

آیا فعالسازی حالت هتل مفید است

حالت هتل یا همان hotel mode امکانات و قابلیت‌هایی در اختیار شما قرار می‌دهد که با فعالسازی آن کاربر می‌تواند به این ویژگی‌ها هم دسترسی پیدا کند. به علاوه استفاده از حالت هتل تلویزیون‌های هوشمند در مکان‌هایی از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران، هتل و … بسیار مفید و کاربردی است.

به عنوان مثال مدیران هتل و رستوران می‌توانند با استفاده از این قابلیت دسترسی افراد به کانال‌های کارتی و پولی را محدود کنند. به علاوه در این حالت صدا و تصویر هم قابل مدیریت و کنترل است. این قابلیت همانطور که از نام آن پیداست بیشتر برای مکان‌های عمومی مانند هتل و رستوران استفاده می‌شود اما والدین هم می‌توانند با فعالسازی قابلیت هتل دسترسی و کنترل بیشتری روی کانال‌های تلویزیون خود داشته باشند. برای این کار حتما نیاز است تا حالت هتل روی تلویزیون هوشمند شما فعال شود.

مهم‌ترین مشکلات استفاده از حالت هتل

مهم‌ترین مشکل فعالسازی حالت هتل، فراموشی رمز و نام کاربری است. برای جلوگیری از بروز این مشکل می‌توانید رمز و پسورد حالت هتل تلویزیون خود را جایی یادداشت کنید. از طرفی با فعالسازی این قابلیت ممکن است برخی دسترسی‌ها برای شما از بین برود. گاهی اوقات فعال کردن هتل مود باعث هنگی بیش از اندازه تلویزیون به خصوص هنگام اجرای برنامه‌ها می‌شود.

در این مقاله از نمایندگی شارپ سعی کردیم اطلاعاتی درباره قابلیت‌ها و امکانات حالت هتل تلویزیون‌های هوشمند در اختیار شما قرار دهیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش اول این مقاله مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

آموزش فعالسازی حالت هتل تلویزیون هوشمند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *