دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

علت داغی انواع تلویزیون شارپ

علت داغی انواع تلویزیون شارپ

علت داغی انواع تلویزیون شارپ اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون‌های LCD، LED و یا پلاسمای شارپ هستید و در حال حاضر احساس می‌کنید که تولید گرما توسط این دستگاه، بیش از اندازه معمول شده می‌توانید با مطالعه مطالب نوشته شده در این مقاله تا اندازه‌ای علت این موضوع را دریابید. در این مقاله برآنیم تا پرسش مکرر شما مراجعان گرامی با این عنوان که «چرا تلویزیون شارپ داغ می‌کند؟» را پاسخگو باشیم.

این داغ شدگی مختص تلویزیون‌های این برند نیست و در برندهای دیگر نیز ممکن است مشاهده شود. در صورت بروز این اشکال در دستگاه خویش می‌توانید به مرکز تعمیرات تخصصی مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با رفع اشکال داغ شدن تلویزیون شارپ را دریافت نمایید.

داغ شدن تلویزیون شارپ در مدل‌های پلاسما

داغ شدن تلویزیون شارپ در مدل‌های پلاسما بسیار بیشتر از مدل‌های ال سی دی و ال ای دی است. این امر از آن روست که تولید نور در این دستگاه توسط پیکسل‌های نمایشگر انجام می‌شود.

از طرفی ولتاژ بالای مورد نیاز برای تغذیه پنل تلویزیون پلاسما هم مدارات خاصی با قطعات با توان بالا می‌خواهد که این قطعات هم تلفات گرمایی زیادی دارند و حرارت آنها هم به حرارت کلی دستگاه می‌افزاید. شما کاربران گرامی می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون شارپ در مدل‌های پلاسما را با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون شارپ دریافت نمایید. راه‌های ارتباطی با این مرکز در وب سایت ذکر شده است.

بیشتر بدانید:

چند ترفند ساده هنگام وصل نشدن کنسول به تلویزیون

داغ شدن تلویزیون شارپ در مدل‌های LCD

داغ شدن تلویزیون شارپ در مدلهای LCD بسیار کمتر از مدل‌های پلاسما است. این امر از آن روست که در تلویزیون‌های ال سی دی نور بک لایت بوسیله لامپ‌های فلورسنت تأمین می‌شود. گرم شدن تلویزیون‌های ال سی دی شارپ ارتباط مستقیمی با میزان زمان روشن ماندن این دستگاه دارد. با بالا بودن زمان روشن ماندن تلویزیون و عدم تبادل حرارتی کافی میزان حرارت این دستگاه از حد مطلوب خارج می‌شود و عاملی برای استهلاک تلویزیون و مخصوصا صفحه نمایشگر دستگاه می‌شود. شما کاربران گرامی می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون شارپ را با حضور در نمایندگی شارپ دریافت نمایید.

داغ شدن تلویزیون شارپ در مدل‌های LED

در تلویزیون‌های LED که نور بک لایت تلویزیون بوسیله لامپ‌های ال ای دی ایجاد می‌شود حرارت بسیار کمی در بخش بک لایت تلویزیون ایجاد می‌شود.

شما کاربران گرامی می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیر داغ شدن تلویزیون شارپ در مدل‌های LED را با حضور در مرکز تعمیرات تلویزیون شارپ دریافت نمایید.

آشنایی با خدمات مرکز تعمیرات

تعمیرات انواع tv یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی شارپ است که بخش مجزا و مجهزی را به خود اختصاص داده است. بدیهی است که دستگاه‌های تلویزیون هم علی‌رغم کیفیت بالای ساخت و عملکردشان، همانند بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی دیگر، در اثر استفاده مداوم یا به سبب اختلال در سیستم برق و منبع تغذیه یا بنابر هر دلیل دیگری، دچار اختلال و افت گردند؛ درست در همین زمان است که پای یک تعمیرگاه و تعمیرکار خوب برای رفع علت داغی انواع تلویزیون شارپ به میان می‌آید و دارنده دستگاه درصدد برمی‌آید تا تلویزیون معیوب خویش را به یک مرکز مجاز و فعال در حوزه تعمیرات تلویزیون شارپ انتقال دهد.

کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات ضمن آشنایی با ویژگی‌های خاص این تولیدات، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات خاص تعمیر که بالاترین سطح سازگاری با هر یک از تلویزیون‌های شارپ را دارند قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌ها از جمله تعمیر مشکل داغ شدن تلویزیون شارپ هستند.

تعمیر فوری تلویزیون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *