دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دلایل داغ کردن تلویزیون

دلایل داغ کردن تلویزیون

آیا داغی بیش از اندازه تلویزیون شما هم آزار می‌دهد؟ آیا می‌دانید دلایل داغ کردن تلویزیون چیست و چگونه باید این مشکل را برطرف کنید؟ داغ شدن تلویزیون یکی از مشکلات رایج این دستگاه‌های هوشمند است که ممکن است ریشه نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری داشته باشد. معمولاً این مشکل به دلیل استهلاک بیش از اندازه تلویزیون و بی‌احتیاطی کاربران به وجود می‌آید. در بیشتر موارد این مشکلات قابل کنترل نیستند اما می‌توان با اجرای یکسری ترفند از بروز این مشکلات جلوگیری کرد.

دلایل داغی بیش از اندازه تلویزیون

داغی بیش از اندازه تلویزیون ممکن است در 3 حالت مختلف اتفاق افتد که در ادامه این حالت‌ها به شما معرفی می‌شوند:

داغی بیش از اندازه تلویزیون ال ای دی

هدف از طراحی و ساخت تلویزیون‌های ال ای دی مبارزه با مشکل داغ شدن تلویزیون است. خوشبختانه با ظهور این نسل از تلویزیون‌های هوشمند، داغی تلویزیون به کلی برطرف شده است. تلویزیون‌های ال ای دی معمولاً انرژی کمتری مصرف کرده و همین عامل باعث می‌شود تا استهلاک آن‌ها نسبت به تلویزیون‌های پلاسما و ال سی دی کمتر باشد.

دلایل داغ کردن تلویزیون

بک لایت موجود در این مدل تلویزیون‌ها از ظرافت بسیار بالایی برخوردار است. به علاوه فلت موجود در تلویزیون‌های ال ای دی نسبت به مدل های دیگر جایگاه مناسب‌تری دارد. بهتر است هنگام داغی بیش از اندازه تلویزیون خود دستگاهتان را خاموش کرده و سریعاً با نمایندگی رسمی شارپ تماس بگیرید.

دلایل داغ کردن بدنه تلویزیون

تصویر در تلویزیون‌های ال سی دی با استفاده از لامپ‌های فلوئورسنت نمایش پیدا می‌کند. بک لایت تلویزیون‌های ال سی دی به خاطر وجود لامپ‌های ال سی دی می‌توانند بیش از اندازه داغ شوند. برای جلوگیری از بروز این مشکلات بهتر است تلویزیونتان را هر 2-3 ساعت یکبار خاموش کنید تا استراحت کند.

تلویزیون ال سی دی

روش‌های رفع مشکل داغی بیش از اندازه تلویزیون

حالا که با دلایل داغ شدن تلویزیون آشنا شدید، در این بخش راه‌هایی برای رفع این مشکل به شما پیشنهاد می‌کنیم:

داغ شدن تلویزیون یک امر طبیعی است که مدتی بعد استفاده از این دستگاه هوشمند ایجاد می‌شود. خرابی بک لایت و داغ شدن بیش از اندازه آن می‌تواند به قطعات دیگر هم آسیب‌های جدی و جبران ناپذیری وارد کند. برای مبارزه با این مشکل بهتر است با پشتیبانی نمایندگی تلویزیون شارپ تماس بگیرید.

بهتر است تلویزیون خود را مدتی خاموش کنید. به این ترتیب قطعاتی مانند بک لایت مدتی استراحت کرده و مشکل داغ شدن تلویزیون هم برطرف می‌شود.

در مقاله دلایل داغ کردن تلویزیون نمایندگی شارپ سعی کردیم دلایل داغی بیش از اندازه تلویزیون و راهکارهای رفع این مشکل را به شما توضیح دهیم. آیا شما هم تاکنون با این مشکل رو به رو شده‌اید؟ از چه روش‌هایی تلویزیون هوشمند خود را خنک کرده‌اید؟ نظراتتان را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

3 دلیل برعکس شدن تصویر تلویزیون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *