دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر تلویزیون شارپ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

آموزش فعالسازی حالت هتل تلویزیون هوشمند

آموزش فعالسازی حالت هتل تلویزیون هوشمند

آموزش فعالسازی حالت هتل تلویزیون هوشمند چیست و چه تفاوتی با قفل کودک دارد؟ امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی طراحان و سازندگان تلویزیون‌های هوشمند دائم به فکر ارتقاء و آپدیت قابلیت‌های این دستگاه‌های هوشمند هستند. برای مثال برای استفاده کمتر کودکان قابلیت قفل کودک به تلویزیون‌های هوشمند امروزی اضافه شده است. حالت هتل یکی دیگر از قابلیت‌های مهم و کاربردی تلویزیون‌های هوشمند است که در این مقاله قصد داریم جزئیات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

اندکی درباره حالت هتل تلویزیون‌های هوشمند

قابلیت Hotel Mode یا حالت هتل کاربردهای زیادی به خصوص برای والدین دارد. با فعالسازی این قابلیت می‌توانید به راحتی از جدیدترین فناوری‌های تلویزیون هوشمند خود بهره‌مند شوید. از طرفی تمام مشکلات و باگ‌های نرم‌افزاری حالت قفل کودک در این قابلیت کاملا برطرف شده است.

حالت هتل یک قابلیت کاملا امنیتی و محدودکننده است که با استفاده از آن می‌توانید کانال‌های تلویزیون را به راحتی کنترل و مدیریت کنید. هتل مود در واقع همان قفل کودک است که با فعالسازی آن برخی کانال‌ها خود به خود مسدود می‌شوند.

با توجه به موارد گفته شده به این نتیجه می‌رسیم که بعد فعالسازی حالت هتل تلویزیون باید برای استفاده از کانال‌ها حتما از یک پسورد استفاده کنید. این ویژگی به صورت کاملا پنهانی در منوی مخفی تلویزیون‌های هوشمند قرار دارد.

تفاوت هتل مود با قفل کودک

سوال اغلب کاربران این است که حالت هتل در تلویزیون‌های هوشمند چه تفاوتی با قفل کودک دارد؟ آموزش فعالسازی حالت هتل تلویزیون هوشمند در پاسخ باید بگوییم کارایی حالت هتل تلویزیون نسبت به قفل کودک بیشتر است در حالی که عملکرد این 2 قابلیت تقریبا یکسان است. هتل مود دسترسی به تلویزیون را محدودتر کرده به طوری که نمی‌توان به راحتی تنظیمات تلویزیون را تغییر داد.

5 راهکار برای مشکل گیرکردن تلویزیون روی لوگو

عملکرد حالت هتل در تلویزیون‌های هوشمند چگونه است

حالا که تا حدودی با عملکرد حالت هتل در تلویزیون‌های هوشمند آشنا شدید باید این را بدانید که هتل مود در تلویزیون‌های هوشمند به 2 صورت فعال می‌شود. اول حالت مدیر و حالت دوم مهمان.

اگر تلویزیون هوشمند شما در حالت مدیر یا Administrator فعال شود معمولاً شبیه یک دستگاه کاملا عادی عمل می‌کند. بنابراین مدیر می‌تواند بسته به نیاز خود دسترسی‌های مورد نظرش را تنظیم کند. در حالی که اگر حالت هتل به صورت مهمان فعال شود دیگر امکان تغییر تنظیمات برای کاربر وجود ندارد.

برای آشنایی با قابلیت‌ها و ویژگی‌های بیشتر حالت هتل در بخش دوم این مقاله همراه ما باشید.

کانال یابی تلویزیون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *